НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Києві відбулася робоча зустріч офіцерів Головного управління, головного старшини Національної гвардії України старшого прапорщика Дмитра Тимощука з головним старшиною Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні (операція «UNIFIER») головним ворент-офіцером Донованом Кроуфордом.

Темою зустрічі стало обговорення основних досягнень у професійному та кар’єрному зростанні сержантського складу Національної гвардії України за підтримки військовослужбовців Збройних сил Канади, а також подальші плани з корегування навчальних програм.

Зокрема, підготовка військовослужбовців НГУ за базовим курсом розвідника викликала жваве зацікавлення ворент-офіцера Кроуфорда, який сам проходив службу в якості розвідника близько 30 років. За його словами, канадська сторона може надати додаткових інструкторів-розвідників, в тому числі підвищеного рівня. У перспективі це дозволить проводити підвищений курс розвідника НГУ.

У ході зустрічі іноземного колегу також поінформували щодо перебігу підготовки Бригади швидкого реагування НГУ (в/ч 3018) до участі в міжнародних багатонаціональних навчаннях «Rapid Trident – 2021», зокрема щодо навчання бойових медиків та внеску канадських військовослужбовців у цей процес.

Можливість проходження сержантського складу НГУ курсів підготовки в навчальних закладах ЗС Канади також стало темою обговорення. За словами ворент-офіцера Кроуфорда, йдеться насамперед про середній, підвищений та вищий курси лідерства.

Своєю чергою, головний старшина Національної гвардії України старший прапорщик Дмитро Тимощук розповів про поточний стан розвитку сержантського корпусу НГУ за останні роки. Він також відмітив важливу роль канадських партнерів в підвищення навчальної та бойової спроможності гвардійських підрозділів

«Обмін досвідом з Канадськими Збройними силами сприяє впровадженню якісних змін у діяльність Національної гвардії України. Так, зокрема, завдяки внеску іноземних колег було систематизовано підготовку і розроблено навчальні програми для розвитку сержантського складу Національної гвардії України», – розповів головний старшина НГУ старший прапорщик Дмитро Тимощук.

На завершення зустрічі, ворент-офіцер подякував українській стороні за запрошення взяти участь у навчально-методичному зборі із головними сержантами, які пройдуть уже в травні цього року в Навчальному центрі НГУ, що на Львівщині.

«Працюючи з гвардійцями, ми не лише навчаємо, але значною мірою навчаємось самі, переймаємо досвід НГУ», – підсумував він.

Пресслужба НГУ

фото Руслана Андрусіва