НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом двох місяців представники департаменту професійної підготовки Головного управління НГУ проходили навчальний курс з розробки навчань, переймаючи досвід закордонних партнерів.

За цей період, військовослужбовці ознайомились з концепцією «тотальної оборони», а також набули навичок щодо планування та проведення військових навчань міжнародного рівня.

У цьому їм допомогли представники Операції «UNIFIER», зокрема, старший військовий представник Збройних сил Королівства Швеції в Україні майор Рьогер Юпшо (Roger Djupsjö) та офіцер відділу стратегічного планування операції капітан Максім Філіатро (Maxime Filiatrault).

За результатами курсу, офіцери отримали сертифікати, які підтверджують пройдений матеріал та в майбутньому слугуватимуть ключовим критерієм, нарівні зі знанням англійської мови, при відборі кандидатів до участі у міжнародних навчаннях.

Наразі, Шведською стороною розглядається перспектива залучення двох представників Нацгвардії в заходах планування та в усьому циклі проведення військових навчань «AURORA-23» у якості спостерігачів.

Нагадаємо, що під час цих тренувань Сухопутні, Військово-морські та Повітряні Сили ЗС Швеції у взаємодії з іншими відомствами Швеції та учасниками зі Збройних сил країн-партнерів проведуть навчання в Балтійському морі та на півдні Швеції.

Попередньо, в жовтні цього року відбудеться перша планувальна конференція навчань, до якої запропоновано залучити представників НГУ.

Пресслужба НГУ