НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

В Івано-Франківську в Палаці Потоцьких до 30 річниці Дня Незалежності України влаштували Міжнародний чемпіонат зі змішаних бойових мистецтв «Army MMA 3». Такий захід в Івано-Франківську проходить уже втретє. Серед учасників військовослужбовці 50 полку імені Семена Височана Національної гвардії України, учасники АТО/ООС, кадети військово-спортивних ліцеїв ЗСУ, а також спортсмени-військовослужбовці з Румунії та Грузії.

На участь в чемпіонаті було зареєстровано понад 580 спортсменів, з-поміж яких відібрали 24. На початку чемпіонату відбулися бої дитячої професійної ліги Young Warriors.

«Є дуже велика цікавість серед ветеранів та молоді до спорту, зокрема, до змішаних бойових мистецтв. Тому в рамках проєкту «Спортивна реабілітація» для відновлення психоемоційних та фізичних даних ветеранів ми організували даний чемпіонат. Ми маємо бажання, щоб ветерани російсько-української війни, які пройшли гарячі точки, повернулися до свого звичного життя, соціалізувалися та були більш спокійними», – розповідає голова Army MMA Назарій Кішак.

Перед поєдинками спортсмени пройшли етап зважування та розподілу на пари за ваговою категорією.

«Чемпіонат для мене – це насамперед можливість проявити себе та спосіб спрямувати енергію в продуктивне русло, – каже кандидат в майстри спорту по боксу гвардієць Олександр Павловський, і підкреслює, – тренуюся я кожен день».

На чемпіонаті учасники билися три раунди по три хвилини. Загалом було проведено 12 видовищних поєдинків за Кубок «Бій вечора», які оцінювали професійні сертифіковані судді Української Федерації змішаних бойових мистецтв UF MMA, яка підтримує цей чемпіонат.

Серед переможців вибрали чотирьох, один з яких гвардієць солдат Роман Сиркін, який 25 вересня 2021 року в Києві візьме участь на чемпіонаті WWFC.

«Свою перемогу я присвячую 30-ій річниці Незалежності своєї держави. Маю надію, що в наступному чемпіонаті, я отримую перше призове місце», – додав солдат Роман Сиркін.

Нагадаємо, що це перший відбір на гран-прі за титул чемпіона пояса «ARMY MMA» вартістю майже 50 тисяч гривень. Змагання транслювалися в районі операції Об’єднаних сил та закордоном.

 

Василь Балан