НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардійці патрульної роти 2 Галицької бригади Національної гвардії України під час охорони громадського порядку у Дрогобичі затримали чоловіка, який перебуває у розшуку правоохоронними органами за підозрою у вчиненні злочину за статтею 185 ККУ (Крадіжка). Подія сталась на вулиці Трускавецькій. Гвардійці помітили чоловіка, який намагався уникнути зустрічі з правоохоронцями.

У Мукачеві гвардійці 3 батальйону бригади у 19-річного юнака виявили предмет схожий на металевий кийок. Гвардійці помітили чоловіка, який при появі патруля щось намагався сховати. При поверхневій перевірці було виявлено предмет, що зовні нагадує металевий кийок.

У іншого юнака гвардійці виявили речовину, що зовні нагадувала наркотичну. При патрулюванні по вулиці Ярослава Мудрого військові спільно з працівниками поліції помітили чоловіка, який при появі правоохоронців змінив напрям руху. При поверхневій перевірці у чоловіка було виявлено згорток фольги з вмістом білої порошкоподібної речовини, приблизна вага склала 4 грами.

Аліна Новікова