НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Рівненщина. Під час виконання завдань по протидій незаконному видобутку бурштину сирцю нацгвардійці військової частини 3055 спільно з працівниками поліції виявили мотопомпу кустарного виробництва. Подія сталась поблизу села Кухітська-Воля Вараського району, що на Рівненщині. Помпу було вилучено та доставлено до місцевого відділку поліції.

 

Львівщина. Під час виконання завдань по охороні громадського порядку військовослужбовцями патрульної роти 2 Галицької бригади Нацгвардії України, які дислокуються у місті Дрогобичі, спільно з працівниками поліції двічі було виявлено осіб з ймовірними наркотичними речовинами.

 

Перший випадок стався на вулиці Міцкевича. Там, близько 19:15, правоохоронці помітили підозрілу особу, яка намагалась уникнути зустрічі з нарядом. У ході розмови було прийнято рішення здійснити поверхневий огляд. Під час нього було виявлено згорток із зеленою речовиною рослинного походження, що була схожа на наркотичну. Приблизна вага 4 грами.

 

На вулиці Т. Шевченка, близько 20:10, за схожих обставин у місцевого мешканця було виявлено згорток із білою порошкоподібною речовиною, що зовні нагадувала наркотичну та 2 таблетки, ймовірно, «Метадону».

 

Аліна Новікова