НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Нацгвардійці патрульної роти 2 Галицької бригади Нацгвардії України, які приступили до охорони громадського порядку у місті Дрогобичі дві доби тому, вже мають перші показники.

На вулиці Солоній нацгвардіці спільно з працівниками поліції у місцевого мешканця виявили та вилучили пристрій для паління та суху подрібнену речовину рослинного походження, що зовні нагадувала наркотичну.  У ще одного дрогобичанина було виявлено та вилучено порошкоподібну речовину схожу на наркотичну.

За вчинення адміністративних правопорушень було затримано 16 осіб.

Під час виконання завдань з охорони громадського порядку у місті Мукачево, самостійний піший патруль 3 батальйону бригади затримав чоловіка, який мав при собі шприц з ймовірною наркотичною речовиною.

Подія сталась близько двадцять третьої години поблизу парку Перемоги, правоохоронці помітили підозрілий рух біля річки. Підійшовши ближче, патруль виявив 54-річного мукачівця, який під час перевірки документів помітно нервував. При поверхневому огляді було виявлено шприц з невідомою речовиною темного кольору вагою близько трьох грамів. Підозрюваного у правопорушенні статті 309 ККУ (незаконне зберігання наркотичних засобів) передано слідчо-оперативній групі Мукачівського районного управління поліції.

Аліна Новікова

Олександр Коробко