НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Відкриття вулиці відбулось у 7-му річницю загибелі генерала у присутності його дружини Надії Богданівни Кульчицької, бійців його батальйону, рідних та друзів загиблого.

Рішення про відкриття вулиці на честь «Небесного генерала» було прийнято сесією міської ради 22 квітня цього року. З такою ініціативою виступив побратим Сергія Петровича, міський голова міста Тарас Кучма. Сама ж вулиця запроектована у кварталі садибної забудови у районі вулиці Самбірської.

Заходи зі вшанування пам’яті Героя України – генерал-майора Сергія Кульчицького розпочались у Народному домі імені Івана Франка, де відбувся вечір пам’яті.

З промовами виступили міський голова Тарас Кучма, дружина Сергія Кульчицького – Надія Кульчицька, командир батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького майор Максим Масний, народний депутат Михайло Бондар.

«Сергій Петрович для всіх нас був батьком. Він завжди залишиться у нашій пам’яті. Наше з вами завдання зробити так, щоб пам’ять про нашого батька була вічною. Тому сьогодні, тут у Дрогобичі, ми увіковічнимо ім’я Героя України у назві однієї з вулиць міста», – звернувся до побратимів Тарас Кучма.

Опісля учасники дійства зібралися поблизу мікрорайону Самбірської, де у кварталі новобудов відкрили інформаційну таблицю про найменування вулиці іменем генерала Кульчицького. Відкривали інформаційну таблицю дружина Сергія Кульчицького – Надія Кульчицька та міський голова Тарас Кучма.

«З дня загибелі Героя України, мого чоловіка, минуло сім років. Я щиро дякую кожному, хто вшановує його пам’ять. Дякую за сьогоднішнє дійство та увіковічення імені генерал-майора Сергія Кульчицького у Дрогобичі», – промовила під час виступу Надія Кульчицька.

Група інформації і комунікації Західного ОТО