НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З них спільними зусиллями працівників поліції та військовослужбовцями 2 Галицької бригади Нацгвардії України 1424 особи, а 882 осіб гвардійці затримали самостійно. Найбільший показник у місті Рівному, де разом з працівниками поліції та самостійними пішими патрулями було затримано 546 осіб. Тут виконують завдання з охорони громадського порядку гвардійці військової частини 3055.

За підозрою у вчиненні злочину  спільними зусиллями з працівниками поліції та військовослужбовцями бригади затримано 80 осіб, 35 осіб – самостійними нарядами.

У червні місяці поточного року нацгвардійцями бригади та працівниками поліції було виявлено та вилучено 563 грами ймовірних наркотичних речовин. Найвищий показник у місті Сарни – це 502 грами. Тут виконують завдання гвардійці патрульної роти військової частини 3055.

Окрім того було виявлено 4 одиниці холодної зброї та 5 одиниць предметів, схожих на вогнепальну зброю. Окрім того було виявлено 32 набоїв.

Нагадаємо, що військовослужбовці 2 Галицької бригади Національної гвардії України виконують завдання по охороні громадського порядку самостійно та спільно з працівниками поліції. Нацгвардійці бригади виконують ці завдання у Тернополі, Рівному, Ужгороді, Дрогобичі та Сарнах.

Аліна Новікова