НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Виставка діє з липня 2021 року з метою проведення агітаційно-іміджевих заходів, пов’язаних із пропагуванням прикладів стійкості, мужності, вірності Військовій присязі, готовності до самопожертви воїнів Національної гвардії заради інтересів України.

Виставку відвідали військовослужбовці строкової служби військової частини 3061 Національної гвардії України.

Після заходу фахівець з профорієнтації Оксана Тесленко провела для 22 нацгвардійців семінар, на якому учасники ознайомились із сучасним комплексом соціальних послуг, які пропонує служба зайнятості.

Довідково:

Віталій Михайлович Марків (нар. 16 серпня 1989, м. Хоростків, Гусятинський район, Тернопільська область) – український військовослужбовець, головний сержант батальйону оперативного призначення імені генерала Сергія Кульчицького Національної гвардії України. Учасник Революції гідності та російсько-української війни, зокрема боїв за Слов’янськ, Вуглегірськ, Станиця Луганська, Попасна. В період 2014-2017. Громадянин України та Італії.

У липні 2019 року італійський суд визнав Віталія винним у загибелі італійського фоторепортера Андреа Роккеллі на Донбасі в травні 2014 року. 3 листопада 2020 був повністю виправданий та звільнений апеляційним судом Мілана.