НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Нацгвардійці патрульної роти військової частини 3061 Північного ОТО НГУ під час несення служби з охорони громадського порядку у місті Черкаси затримали особу з наркотичною речовиною.

Вчора ввечері військовослужбовці звернули увагу на чоловіка, який поводив себе підозріло та намагався уникнути зустрічі з патрулем. Під час перевірки особистих документів, громадянин почав помітно нервувати. У присутності свідків гвардійці провели поверхневий огляд чоловіка та виявили у нього згорток з речовиною сіро-зеленого кольору, ззовні схожою на наркотичну.

Затриманого передано працівникам Національної поліції за підозрою в скоєнні злочину передбаченого статтею 309 Кримінального кодексу України, а вилучену речовину було направлено на експертне дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Довідково: ст. 309 Кримінального кодексу України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту. Карається до 3 років позбавлення волі.

Група інформації і комунікації військової частини 3061