НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Літо – гаряча пора відпусток, коли в шалену спеку мрієш скоріше опинитися на березі моря і відпочити на повну, забувши про будь-які негаразди. Увага людини розсіюється і саме тому в цей період збільшується кількість нестандартних ситуацій.

Саме в одній з таких обставин опинилась пані Ірина, відпочивальниця курорту Бердянська, куди приїхала чудово провести час біля моря з подругами впродовж відпустки. Ввечері 28 липня жінка поспішаючи на зустріч з подругами, призупинилася біля лавочки, щоб поправити взуття і випадково залишила на ній гаманець, в якому знаходилось загальною сумою 5000грн, банківські картки та телефон.

Тільки зустрівшись з подругами, громадянка помітила відсутність особистих речей. У той самий час, одна з подруг отримала дзвінок від матері пані Ірини, в якому було повідомлено, що гаманець та телефон знайдено військовим нарядом Національної гвардії України. Визначивши місце зустрічі, гвардійці повернули речі пані Ірині.

Жінка була вражена тим, як швидко їй було повернуто речі, які вона вже не мала надії побачити, та зі сльозами щастя на очах, запропонувала винагороду наряду гвардійців у сумі 2000 гривень. Але військові відмовилися. Тоді, громадянка вирішила подякувати хлопцям, подзвонивши на гарячу лінію Головного управління Національної гвардії України. Вона назвала посаду, звання та прізвище гвардійця, які запитала під час повернення майна. Це був начальник патруля військового наряду з охорони громадського порядку військової частини 3033 солдат Коваленко.

Громадянка висловила щиру вдячність командуванню частини та батькам нацгвардійців, які допомогли їй: «Дуже вдячна гвардійцям за їх службу, людяність, порядність! Завдяки Національній гвардії, знову повірила у добро та чесність людей! Низький уклін батькам гвардійців та надзвичайна вдячність їх командирам!»

Військовослужбовці, які виявили професіоналізм та людяність у вищевикладеній ситуації, будуть заохочені правами командира бригади.

Ми – завжди там, де потрібні!

Вікторія Кирпічнікова