НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У військовій частині 1241, яка дислокується у місті Івано-Франківськ, комісією Головного управління Національно гвардії України було проведено перший етап обов’язкового технічного контролю транспортних засобів.

Очолив комісію старший офіцер служби безпеки дорожнього руху Головного управління Національної гвардії України полковник Віталій Фофанов. Комісія перевіряла комплектність та справність автомобілів, зовнішній вигляд транспорту та готовність їх до виконання службово-бойових завдань.

«Річний технічний контроль це залік спроможності та готовності нашої техніки до виконання завдань за призначенням, – наголосив полковник Віталій Фофанов. – У багатьох випадках саме військова техніка, що відповідає всім вимогам, є запорукою повсякденної діяльності та успішного виконання поставлених службово-бойових завдань».

Під час технічного контролю було здійснено перевірку всієї військової техніки частини. Особлива увага зверталась на знання та виконання водіями своїх обов’язків, наявності відповідних документів, порядку та якості проведення сезонного технічного обслуговування транспортних засобів, які здійснюють перевезення особового складу.

Особовий склад військової частини відповідально поставився до проведення обов’язкового технічного контролю.

За результатами перевірки було визначено готовність техніки до виконання завдань за призначенням в різних умовах, що доводить високий професіоналізм особового складу та боєздатність військової частини.

Василь Балан