НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Напередодні 25-ї річниці Конституції України у 5 Слобожанській бригаді відкрили виставку картин сучасних українських художників з творчого об’єднання «Національна палітра». Це живопис на тему української історії різних років та портрети військових діячів, що боролися за незалежність України.

Понад 40 робіт від 11 сучасних митців представлені на експозиції у клубі 5 Слобожанської бригади. Під час творчої зустрічі з військовослужбовцями автори робіт презентували свої картини та розповідали про історію їх написання.

«Ідея зібрати єдинодумців та написати картини на тему української історії з’явилася в мене ще у 2018 році. Тоді, разом з декількома художниками ми написали близько 10 картин. Зараз робіт вже понад 40 і ми проводимо виставку вже у другій частині Національної гвардії», – зазначив художник організатор творчого об’єднання «Національна палітра» Єгор Лободинський

 

«Підтримка сучасних митців у закріпленні національної свідомості молодого покоління гвардійців та їх національно-патріотичного виховання безцінна. Виставка картин буде тривати у бригаді до кінця липня і кожен військовослужбовець може відвідати її у вільний час», – розповів заступник командира 5 Слобожанської бригади по роботі з особовим складом підполковник Олег Фомін.

 

«Найбільше сподобалося пояснення художників, що розповідали про тонкощі написання роботи. Усі картини написанні «з душею» і мають великий сенс та символіку», – говорить солдат Данило Карпенко.

Одразу після 5 Слобожанської бригади експозиція відправиться до міста Яремче, де буде презентована глядачам у Музеї етнографії та екології Карпатського краю.

Діана Краснікова