НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На Харківщині триває первинний етап військової підготовки для новобранців призову І-2021. Одним з елементів всебічного розвитку гвардійця є формування психологічної стійкості в бойових умовах.

На практичному занятті з професійно-психологічної підготовки слобожанських нацгвардійців навчали зберігати бойову активність під час артобстрілів та бомбардування, створивши для них екстремальні умови максимально наближені до бойових.

«Психологічна здатність управляти страхом та протидіяти паніці допомагає військовослужбовцю зберігати свою ефективність під час бою та може врятувати життя. За допомогою психологічного моделювання ми формуємо у новобранців уявлення про бойові дії і навчаємо їх правильно реагувати на стрес», – зазначив начальник відділення психологічного забезпечення 5 Слобожанської бригади підполковник Станіслав Кузнєцов.

Заняття проходило із застосуванням димових завіс, засобів, що імітують вибух та аудіо записів артилерійських та авіаційних обстрілів. Задачею строковиків було пройти з умовної точки «А» у точку «Б» зберігаючи бойові порядки та виконуючи дії за сигналом «Повітря».

Додатковою задачею також була евакуація поранених та надання першої психологічної допомоги.

Діана Краснікова