НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом 10 днів у 27 Печерській бригаді Північного ОТО проходили спеціальні збори з екіпажами бронетранспортерів. Їх основною метою було підтримання й удосконалення практичних навичок та підготовка до виконання бойових завдань за призначенням.

В рамках проведення зборів було здійснено польовий вихід техніки до Міжнародного міжвідомчого центру підготовки підрозділів НГУ, де з бойовими розрахунками екіпажів були проведені стрільби з 7,62-мм кулемета ПКТ та 14,5-мм кулемета КПВТ.

Під час навчань з гвардійцями були проведені заняття з надання першої домедичної допомоги за алгоритмом «MARCH». В умовах наближених до бойових, військовослужбовці навчалися зупиняти кровотечу, накладати джгут, усувати западання язика, герметизації грудної порожнини, тампонуванню ран, накладанню тиснутої пов’язки та евакуації. Також для згуртування військового колективу з учасниками зборів провели професійно-психологічну підготовку. Велика увага приділялась тактичній, військово-інженерній підготовці та іншим обов’язковим для кожного військового предметів навчання.

«Ці збори є невід’ємною складовою для закріплення теоретичних знань та вмінь, відпрацювання тактичних дій на практиці. Кожен військовослужбовець екіпажу повинен знати та чітко і злагоджено діяти у складі розрахунку. Це дає можливість виконувати поставлені завдання на високому рівні»,зазначив командир відділення інструкторів майор Олександр Солонько.

Група інформації та комунікації військової частини 3066