НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Вже більше місяця триває вакцинація особового складу проти коронавірусної інфекції. Щеплення проводиться на території військової частини. Всі необхідні процедури здійснюються представниками мобільної бригади медиків ДУ ТМО МВС України по Миколаївській області.

Серед військовослужбовців, що вже вакцинувалися старший офіцер відділення бойової та спеціальної підготовки капітан Віктор Вердеш, який зауважує: «Ми повинні захистити не лише себе, а й своїх близьких, а також створити колективний імунітет, що допоможе подолати пандемію. Власним прикладом заохочую особовий склад не боятися та подбати про своє здоров’я, зробивши щеплення».

 

За підрахунками вчених, зупинити вірус у світі дозволить масова вакцинація, яка допоможе створити колективний імунітет, що може з’явитися у разі отримання щеплення 65-75% населення.

«Вакцинуватися військовим важливо, – каже начальник групи організації служби з охорони громадського порядку молодший лейтенант Ігор Лубковський, – адже гвардійці щодня виконують службово-бойові завдання, контактуючи із великою кількістю цивільного населення».

 

Повернутися до нормального життя ми матимемо змогу тільки тоді, коли повністю переможемо підступний вірус, який змусив мільйони людей по всій планеті змінити свій спосіб життя

Група відділу інформації та комунікації Південного ТУ НГ Україна