НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Минулі п’ять днів, з середи по неділю, патрульні підрозділи військової частини 3056 забезпечували охорону громадського порядку в Суворовському та Дніпровському районах міста Херсона.

 

Зокрема, у суботу ввечері, під час патрулювання, на вулиці Тираспольська, поблизу території старого цвинтаря, автопатруль помітив підозрілого чоловіка. В ході спілкування громадянин не заперечував, що має при собі заборонені речовини та видав правоохоронцям згорток з ймовірним  “Канабісом”, далі вилучене та чоловіка було передано працівникам нацполіції.

Недільного вечора, гвардійці автопатруля також затримали чоловіка із забороненими речовинами, що правда, той мав при собі шприц заповнений прозорою речовиною. Громадянина було помічено, коли він у явно неконтрольованому стані намагався рухатись через дорогу від центрального автовокзалу до ботанічного саду.


Загалом, за тиждень служби, нацгвардійці виявили та передали поліцейським 16 громадян за підозрою у скоєнні різного роду злочинів. Переважна більшість з яких стосувалася грубих порушень громадського порядку, нанесення тілесних ушкоджень та зберігання заборонених речовин.

 

Аліна Кобець