НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Інструктор з фізичної підготовки 2 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України сержант Володимир Чайківський виборов одразу дві медалі на Чемпіонаті України з універсального бою. Срібло у ваговій категорії до 90 кг (розділ класика) та бронзу серед чоловіків у ваговій категорії до 90 кг.

Чемпіонат проходив у місті Хмельницькому з 17 по 20 травня. Нацгвардієць захищав не лише честь свого підрозділу, а й усієї області. Команда спільними зусиллями виборола 9 золотих, 8 срібних та 7 бронзових медалей і посіла II місце у загальному заліку. Всього на змагання приїхало 120 учасників з 12-ти областей країни.

«Відверто скажу, що армія мені дала можливість повернутись до спорту, – говорить сержант Володимир Чайківський. – До того я з дитинства займався вільною боротьбою. Коли ж пішов служити, зацікавив універсальний бій. Так тренуюсь вже 4 роки. Минулого року на цих змаганнях теж посів призове місце. Є цілі на майбутнє. Хочу вибороти золото і представляти Україну на світовій арені».

Тренується нацгвардієць мінімум тричі на тиждень, після служби. Так як його посада передбачає постійну фізичну активність, тренується разом зі строковцями. По секрету ділиться, що цю перемогу присвятив маленькому сину, Давиду. Йому скоро виповниться 3 місяці.

«Коли їхав на змагання сказав – «тато привезе тобі медалі».  І не обманув».