НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

З нагоди Дня фізичної культури і спорту у Тернополі відбулись ХХV ювілейні легкоатлетичні змагання з бігу «Тернопільська озеряна – 2021». Вже вдруге участь у забігу на 9 кілометрів беруть військовослужбовці 2 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України.

Цього року пробігти таку дистанцію наважилось шестеро нацгвардійців. Серед них вперше у забігу взяв участь інструктор з фізичної підготовки і спорту сержант Володимир Чайківський.

«У змаганнях взяла участь велика кількість спортсменів ТОП-рівня. Вони є учасниками і призерами міжнародних змагань на середні і довгі дистанції. Були і переможці цьогорічних Олімпійських ігор в Токіо, – каже інструктор з фізичної підготовки і спорту батальйону сержант Володимир Чайківський. – Завдяки постійним тренуванням, гвардійці подолали ці 9 кілометрів легко. Радий, що нам вдалось зібрати цілу команду та взяти участь. Враження лише позитивні».

Учасник забігу, солдат 2 батальйону 2 Галицької бригади Дмитро Ковальчук розповідає, що бігти було в задоволення. Хоча й забіг був багатий на «сюрпризи» у вигляді спусків, підйомів і бездоріжжі– компенсували усе гарні і мальовничі краєвиди.

«Ми хоч і з хлопцями готувались до цих змагань, але, чесно кажучи, подібний забіг долаю вперше. Вирішив спробувати себе в чомусь новому. В цілому результатом я задоволений. Водночас і розумію, що є над чим працювати і вдосконалюватися надалі», – каже солдат Дмитро Ковальчук, – Ми б не подолали такої дистанції, якби не підтримка тренера. Сержант Володимир Чайківський вдосконалив наш фізичний стан та неодноразово підбадьорював перед забігом».

Кожен учасник, перетнувши лінію фінішу змагань, отримав пам’ятну медаль. Також на згадку про участь в забігу, всі спортсмени отримали подарунки та сертифікати.

Надія Німець

Фото автора