НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Тернополі нацгвардійці взяли участь у науково-практичному круглому столі «Національна безпека України: виклики та перспективи» в межах міжнародного проєкту «Dilemmas of the modern security environment. Legal, technological and social communication areas», що реалізується під егідою НАТО.

 

Круглий стіл проходив на юридичному факультеті Західноукраїнського національного університету. Панельні дискусії були присвячені забезпеченню безпеки кордонів, інформаційної та громадської безпеки.

Обговорювалися такі питання, як: співпраця Україна-НАТО як важливий механізм протидії гібридній війні, безпека кордонів та рівень потенційних небезпек та запропоновано шляхи їх усунення, перетин лінії розмежування внутрішньо переміщеними особами в умовах карантину, кіберзлочинність як загроза інформаційній безпеці, захист цифрових прав громадян як основа інформаційної безпеки держави, реформування Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в контексті інтеграції в НАТО, реформа правоохоронних органів в Україні.

Продовження круглого столу в форматі міжнародної конференції відбудеться незабаром у Польщі.

Надія Німець

фото з сайту Західноукраїнського національного університету