НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці 2 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України, інструктор з фізичної підготовки і спорту сержант Володимир Чайківський та солдат Любов Дереш, посіли перше та друге місця на змаганнях Кубку України з універсального бою серед жінок та чоловіків, які проходили в Чернівцях.

У змаганнях брало участь майже 150 учасників з вісьмох областей України. Кожна команда налічувала по 10 учасників. Тернопільську область представляли нацгвардійці сержант Володимир Чайківський та солдат Любов Дереш.

«Я зайняв два других місця у ваговій категорії до 95 кг у розділі «лайт» та «класика». Команда Тернопільської області посіла загальне 3 місце. Ми розраховували на кращий результат, але чесним трудом посіли третю сходинку серед призових місць, – розповідає інструктор батальйону з фізичної підготовки і спорту сержант Володимир Чайківський. – Нам сподобався рівень організації змагань на яких були присутні представники майже всіх силових відомств. Бої були запеклими і вражаючими».

Чемпіонкою Кубку України з універсального бою в розділі «класика» стала солдат Любов Дереш. Вона здобула абсолютну перемогу серед жінок у ваговій категорії до 52 кг. Також гвардійка посіла 2 місце у змаганнях в розділі «лайт».

«Я була налаштована на перемогу, чого і досягнула в кінцевому результаті. Підготовка до змагань в мене тривала близько двох тижнів. Враховуючи усю складність проходження смуги перешкод і травматичність самого виду спорту, результатом я задоволена», – ділиться враженнями стрілець 2 батальйону 2 Галицької бригади солдат Любов Дереш.

В підсумку спортсмени поповнили власні «скарбнички» трьома срібними та однією золотою медалями.