НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На набережній Тернопільського ставу відбулися змагання з бігу на дистанції один, три та п’ять кілометрів серед силових структур Тернополя. Військовослужбовці 2 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України показали кращі результати і отримали перше командне місце.

Спортивне товариство «Динамо» проводить подібні змагання щороку з таких видів спорту, як: міні-футбол, волейбол, підняття гирь, поліатлон, самбо та крос.

«Команда формувалась з військовослужбовців, які показали хороші результати під час огляду-конкурсу з фізичної підготовки, який проводиться в батальйоні. На 5 км подали військового з дуже гарним результатом у бігу. І дійсно, він не підвів – посів 3 місце серед 9 учасників, з яких двоє є майстрами спорту, – каже інструктор батальйону з фізичної підготовки та спорту сержант Володимир Чайківський. – Командою і результатом задоволений. Перше командне місце у військовослужбовців 2 батальйону бригади. Гвардійці та гвардійки заслуговують на такий результат, оскільки щоденно тренуються і працюють над своїми фізичними якостями».

Солдат стрілецької роти 2 батальйону військової частини Любов Дереш розповіла, що сьогодні їй вдалось покращити свій результат у забігу на один кілометр.

«Я не очікувала, що зможу посісти перше місце, оскільки перед цим мала складні тренування. Бігти було важко, але результат виявився дуже непоганим, – ділиться враженнями від перемоги солдат Любов Дереш. – Цього разу мені навіть вдалось покращити результат з бігу на 1 км. Раніше я пробігала цю відстань за 3:32 хв., сьогодні ж змогла за 3:15 хв.»

Надія Німець