НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Між Військовою частиною 3002 і Тернопільською обласною радою був підписаний договір про здійснення шефства та меморандум про співпрацю та взаємодію у галузі культури і мистецтв.

Тернопільська обласна рада в особі голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка  уклали договір про шефство та допомогу військовій частині 3002. Таким чином здійснюється підтримка ініціативи інших органів місцевого самоврядування Тернопільської області щодо налагодження шефських стосунків з військовою частиною 3002.

«Зважаючи на те, що Тернопільщина має велику культурно-історичну спадщину, ми бажаємо розвивати та зміцнювати взаємне партнерство щодо розбудови громадянського суспільства, розвитку волонтерського руху, зміцнення морального духу та підвищення культурного та освітнього рівнів військовослужбовців Національної гвардії України. Тому ми прагнемо об’єднати зусилля для координації дій у підвищенні ефективності надання благодійної допомоги військовим, розвитку освітнього та культурного рівня, організації якісного духовного відпочинку для військовослужбовців військової частини 3002», – каже командир 2-го батальйону військової частини 3002 майор  Володимир Олійник.

Також командир 2-го батальйону 2 Галицької бригади Національної гвардії України майор Володимир Олійник і голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко підписали меморандум про співпрацю та взаємодію у галузі культури і мистецтв між військовою частиною 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України та Тернопільською обласною радою.

Надія Німець