НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Дводенні навчально-методичні збори з заступниками командирів військових частин з озброєння – начальниками технічних частин, начальниками служб технічного забезпечення військових частин Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відбулися на базі військової частини 3057. Актуальні теми, які розглянули офіцери під час заходу, стосувалися злагодженості у роботі технічних служб військових частин, організації взаємодії на всіх рівнях у ході виконання службово-бойових завдань.

В рамках заходу офіцери відвідали «Ізюмський приладобудівний завод». Фахівці підприємства провели для гвардійців екскурсію по виробництву та детально розповіли про розробку, модернізацію, ремонт та виробництво військових оптичних приладів. Варто зазначити, що це – єдине в Україні підприємство, що виробляє оптичне скло, зокрема, оптичні прилади для бронетехніки. У 2011 році в результаті реструктуризації завод був переданий в управління «Укроборонпром», і на сьогоднішній день продукція заводу йде на експорт.

Наступною локацією для зборів став військовий полігон поблизу Маріуполя, де проходили масштабні загальновійськові навчання з обміну досвідом застосування танкових підрозділів Збройних сил та Національної гвардії України. Гвардійців представляв танковий підрозділ окремого загону спеціального призначення «Азов» військової частини 3057. Після проведення танкових навчань кожен з учасників збору мав змогу спробувати себе у ролі механіка-водія танка.

Крім того гвардійці відвідали військове стрільбище, де представники ОЗСП «Азов» продемонстрували учасникам зборів новітні зразки зброї, яка стоїть на озброєнні у Національній гвардії України. На прикладі ремонтної бази окремого загону спеціального призначення «Азов», офіцери розібрали організацію проведення технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, облаштування майданчика начальника контрольно-технічного пункту, порядок зберігання зброї в КЗЗ, тощо.

«Цьогорічні навчально-методичні збори були надзвичайно насиченими. Ми відвідали більше локацій, ніж зазвичай, мали змогу переймати кращий досвід українських оборонних підприємств, зав’язати з ними більш тісні зв’язки. Ми спостерігали за навчаннями, де брали участь гвардійські підрозділи та Збройні сили України. Крім того, ми обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення, представникам кожної військової частини були визначені пріоритетні завдання за напрямком. Така комунікація надзвичайно важлива для підтримання якості виконання службово-бойових завдань», – зазначив и заступник начальника Східного територіального управління з озброєння – начальник технічної частини полковник Юрій Тарасов, підбиваючи підсумки зборів.

Наостанок, учасники зборів відвідали музей ретро-автомобілів «Фаетон» у Запоріжжі.

 

Група інформації та комунікації військової частини 3057