НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів НГУ, що на Київщині,  завершився спеціальний курс базового рівня підготовки танкових екіпажів військових частин оперативного призначення Національної гвардії України.

Навчання проводилось інструкторами Навчального центру підготовки підрозділів та визначених військових частин НГУ, які мають високу професійну майстерність та бойовий досвід.

Більше місяця гвардійці-танкісти вивчали теорію і відпрацьовували практичні дії у складі екіпажів, серед яких було водіння, стрільби, тактика, ведення розвідки, а також заняття з медичної підготовки.

«Сьогодні ви пройшли базовий рівень підготовки, отримали знання за фахом командира, механіка-водія та навідника- оператора гармати танку, але попереду ще дуже багато роботи. Ви повинні знати свій танк і його озброєння, як самого себе і правильно використовувати цю техніку, бо від ваших знань залежить життя людей та виконання поставлених завдань» – сказав начальник служби координації підготовки екіпажів важкої техніки департаменту професійної підготовки ГУ НГУ полковник Михайло Бутко.

Особливу увагу під час проведення курсу інструктори звертали на індивідуальну підготовленість гвардійців та роботу командира екіпажу. Молоді танкісти доводили свої дії в танку до автоматизму. Упродовж занять військовослужбовці не тільки навчалися за програмою курсу, а ще й переймали досвід у більш досвідчених танкістів, які набули його під час участі в ООС.

«Ви гордість Національної гвардії України, наша залізна гвардія. Я дуже вдячний вам за те, що ви відвідали Міжнародний центр, взяли участь і успішно закінчили збори танкових екіпажів. Якщо Нацгвардії знадобиться міць танків, завдяки вам і вашій підготовці, ми виконаємо будь-яке завдання» – привітав танкістів із завершенням курсу начальник Міжнародного центру полковник Олександр Крячко.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ