НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів НГУ, що на Київщині, відбуваються курси базового рівня підготовки танкових екіпажів та колективної підготовки фахівців за інженерними військово-обліковими спеціальностями.

До складу навчаємих танкових екіпажів входять гвардійці військових частин 3017 та 3018, а інструктори були залучені з військової частини 3029. Днями вони працюють з танками, такими як Т-72 та Т-64. Спочатку їм необхідно вивчити теорію та привести свої дії в танку до автоматизму. Лише після цього вони перейдуть до вправ водіння та стрільб з залізних воїнів.

«Мета цього курсу навчити молодих танкістів, які не мають досвіду роботи з танками вміло використовувати бойову техніку та застосовувати її. Командири екіпажів також вивчають тактичну підготовку, вчаться приймати рішення та керувати екіпажем танку. Я приймав учать у розробці цього курсу, багато змін було внесено в основу курсу, спираючись на досвід командирів танкових підрозділів», – розповів керівник спеціального курсу базового рівня підготовки танкових екіпажів майор Станіслав Дубровський

В цей час інженери у складі відділення опановують вибухову справу, встановлення інженерних загороджень та мінних полів, маскування та фортифікаційне обладнання техніки та влаштування переходів через різноманітні перешкоди.

«Особливу увагу цього разу звернули на дії відділення під час проведення розгортання та маскування споруд і техніки, де фахівці дуже якісно відпрацювали навчальні питання», – зазначив керівник курсу інженерної підготовки майор Ігор Барняк.

Після проходження кожного етапу навчання гвардійці-сапери складають заліки, а у фіналі курсу відбудуться тактико-спеціальні навчання зведеного підрозділу. Крім цього, впродовж занять, військовослужбовці мають змогу обмінятися досвідом, що був отриманий ними під час участі в ООС.

Міжнародний центр Нацгвардії продовжує підготовлювати професіоналів своєї справи та його начальна база постійно вдосконалюється та приводиться до реалій сьогодення.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ