НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

9 вересня на військовому полігоні відбулися масштабні загальновійськові навчання з обміну досвідом застосування танкових підрозділів. Під час маневру танковий взвод окремого загону спеціального призначення військової частини 3057 Східного ОТО відпрацював протидесантну оборону морського узбережжя.

За сценарієм, у територіальних водах виявлено умовного противника, тож три танкові екіпажі азовців висуваються в напрямку морського узбережжя, де фронтальним вогнем з ходу знищують надводні цілі. Така стрільба має свої особливості: враховується хвилювання водної поверхні, коливання та швидкість руху плавзасобів, напрямок та швидкість вітру. Бійці нацгвардійці точно вразивши усі цілі, вкотре довели, що ні на суші, ні на морі у ворога немає шансів на перемогу.

Командувач Операції об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк відзначив важливість таких навчань та привітав усі екіпажі з успішним завершенням маневрів.

«Вражений майстерністю танкового взводу, який продемонстрував високий рівень підготовленості. Ми постійно відпрацьовуємо спільні операції і плануємо це продовжувати в майбутньому», – зазначив командувач ОС.

За старанність, розумну ініціативу та сумлінне виконання службово-бойових завдань в районі проведення Операції об’єднаних сил та з нагоди Дня танкістів окремі бійці спецпідрозділу були відзначені під час урочистого шикування. Воїни отримали відзнаки командувача ОС «Козацький хрест» II та III ступенів, відзнаку «За звитягу та вірність» та грамоти.

Група інформації та комунікації військової частини 3057

Фотографії з сайту azov.org.ua