НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

В центрі культури та дозвілля Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відбулись урочисті заходи до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Це свято талантів і натхнення, щорічно відзначається разом із Днем української писемності та мови, що є символічно, адже кожній освіченій людині личить досконало знати свою історію, витоки писемності свого народу та його культуру. Мати культурний запас, і створювати нову сучасність. У військових частинах Центрального ОТО багато талантів. Військовослужбовці створюють музичні твори, пишуть художню літературу, грають на різноманітних музичних інструментах, займаються професійним вокалом та акторською майстерністю, здійснюючи свій вклад в сучасну українську культуру.

У привітаннях гвардійських митців взяв участь заступник голови Дніпропетровського регіонального відділення Національної спілки театральних діячів України, Іван Шепелєв.

«Щиро вітаю усіх, хто за покликанням серця присвячує своє життя найважливішій зі сфер – культурі! Саме завдяки вашим мистецьким здобуткам, народна культура – це краса, гордість і незмінне багатство України. Нехай ваша ініціативність, відданість роботі, мистецька та просвітницька діяльність стане рушійною силою для розвитку української національної культури» – наголосив він, і вручив посвідчення спілки театральних діячів України начальнику оркестру – військовому диригенту Центрального ОТО майору Олексію Книшенко та офіцеру (з організації дозвілля) клубу військової частини 3011 лейтенанту Дарині Охотенко, відзначивши високий професіоналізм і визначний творчий вклад гвардійців.

Відтепер Олексій та Дарина мають ще більше можливостей для творчої діяльності, власного розвитку, напрацювання досвіду та майстерності.

Також, з нагоди свята відомчі заохочення гвардійцям вручив заступник начальника Центрального територіального управління по персоналу, полковник Вадим Макаренков: «Шановні працівники культури прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Ми щиро вдячні вам за сумлінну службу, безперервний творчий пошук,  вагомі духовні здобутки. Щиро бажаємо вам натхнення та людської вдячності!»

По завершенню урочистостей мистецкі гвардійці провели святковий концерт, на якому від щирого серця продемонстрували свої таланти.

Група інформації та комунікації Центрального ТУ