НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі Одеської гімназії №4 пройшли спільні навчання учнів, працівників навчального закладу, бійців Нацгвардії, працівників Нацполіції, спецпідрозділів та оперативно-рятувальних груп щодо алгоритму дій при виникненні надзвичайної ситуації.

Пресслужба мерії раніше повідомляла, що цей захід проводитиметься за ініціативи Навчального центру «SAR», Національної ради з охорони здоров’я та безпеки з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

За легендою, невідомий чоловік із прихованою зброєю зайшов на територію гімназії та зробив постріл в повітря. Після цього забіг в приміщення та намагався потрапити до кабінетів. Один з працівників навчального закладу був ймовірно поранений у ногу та госпіталізований швидкою медичною допомогою. Підрозділ спеціального призначення «КОРД», знешкодивши стрілка, вивів школярів на стадіон, де психологи ДСНС відразу почали спілкуватись з молоддю, давати гарячий чай та теплі ковдри. Гвардійці оточили периметр, а рятувальники погасили умовну пожежу. Усі підрозділи діяли швидко та оперативно, за що в кінці учні та працівники закладу щиро дякували та аплодували.

По завершенню всіх заходів в актовому залі гімназії була організована пресконференція, де підбили підсумки та обговорили стратегію єдиного плану дій щодо запобігання та кризового реагування на подію «Active Shooter».

Діана Крайнова