НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Збірні команди Центрального територіального управління Національної гвардії України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Головного управління Національної поліції, Оперативного командування “Схід”, Повітряного командування “Схід” та Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ з міста Дніпра взяли участь у футбольному турнірі, організованому і підготовленому ЦТУ Національної гвардії України.

За участі Чечелівської районної у місті Дніпрі ради, громадських та ветеранських організацій учасників змагання чекали цінні призи, нагороди і подарунки.

Футбольний турнір присвячений пам’яті генерал-майора Радієвського, який влітку 2014 року в зоні проведення АТО поклав своє життя захищаючи незалежність і суверенітет України, проводиться щорічно.

Традиційно, до пам’ятного турніру залучений гвардійський військовий оркестр, а також запрошені гості – рідні і близькі Олександра Радієвського.

Начальник Центрального територіального управління Національної гвардії України генерал-лейтенант Володимир Гордійчук, урочисто відкрив пам’ятний захід із виконання державного гімну України та хвилини мовчання в пам’ять за загиблим героєм.

«Вшанування загиблих залишається незмінною військовою традицією. Це нагадує всім про ставлення держави і українського народу до своїх загиблих захисників. Пам’ять генерал-майора Олександра Радієвського вічно житиме у наших серцях!» – сказав він.

Масу позитивних емоцій і гордість за своїх героїв, водночас з жалем і людським співчуттям залишив в серцях учасників, вболівальників та глядачів футбольний турнір імені генерал-майора Радієвського.

Група інформації і комунікації Центрального ТУ