НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі Навчального центру імені Василя Вишиваного Національної гвардії України розпочався огляд фізичної підготовки, спортивно-масової роботи та навчально-матеріальної бази з фізичної підготовки й спорту. Варто відзначити, що військовослужбовці постійного складу виконують ряд нормативів: біг на 100 метрів, крос на один, два та три кілометри відповідно до вікової групи, підтягування на перекладині  та комплексно силова вправа, а також долають смугу перешкод 200 метрів.

У ході перевірки воїни продемонстрували свою силу, витривалість та швидкість, а також жагу до першості та здорову конкуренцію.

«Бути фізично підготовленим – першочергове завдання кожного, хто став на захист своєї Батьківщини, родини та домівки. Я впевнений, що ми повинні тренувати себе та бути прикладом для наслідування», – зауважив начальник фізичної підготовки і спорту підполковник Богдан Токар.

«Звісно, карантин, вніс корективи у наше життя та наклав певні обмеження, але кожен із нас продовжує працювати над собою та не зупинятися на досягнутому, підкорюючи нові висоти», – розповів штаб-сержант 2 категорії сержант Андрій Демчук.

Група інформації і комунікації НЦ НГУ