НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Виставка, присвячена матерям загиблих, яка об’їхала вже пів України, незважаючи на карантинні обмеження доїхала і до Слов’янська.

12 світлин, 12 красивих жінок у вишиванках, намистах і дизайнерських головних уборах, які з неймовірним болем дивляться з портретів на відвідувачів виставки. Вони ті, які втратили на війні найдорожче в житті – своїх дітей.

«Багато героїнь фотопроєкту не дочекалися з війни єдиного сина. Це нестерпний материнський бiль i зранене серце», – розповіає Наталія Дубчак, мати загиблого військовослужбовця, учасниця та керівник фотопроєкту. – «Змусити себе щоденно робити щось нове – це подвиг. Серед нас є матері, які кардинально змінили стиль життя і роботу. Хтось був учителем, а потім став волонтером, а хтось народив та виховує дітей. Кожна мама сильна, мужня та вольова особистість. Ця виставка найкраща пам’ять про наших героїчних синів, які віддали життя за вільну Україну».

Виставка була підготовлена і організована за сприяння військових військової частини 3035, батальйону спецпризначення «Донбас». Які також представили свої інформаційні матеріали та пам’ятні відеоролики про загиблих побратимів.

Організатори сподіваються, що вийде презентувати цей проект і за кордоном.

Група інформації і комунікації військової частини 3035