НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні фінішну пряму перетнули 20 фахівців з фізичної підготовки і спорту, які уже невдовзі відправляться до своїх військовий частин для тренування фізичної готовності та витривалості гвардійців.

Так аби через три місяці отримати омріяні посвідчення, кожен із бажаючих військовослужбовців проходив відбір, складав іспити на визначення рівня фізичної підготовленості. Під час навчання курсанти здобули знання з теорії фізичної підготовки, набували  методичної практики з проведення різних форм фізичної підготовки, а також організовували та проводили змагання між підрозділами Навчального центру.

«Під час впускних випробувань ми мали нагоду перевірити не лише фізичну підготовленість кожного курсанта, а також практичні дії у виконанні прийомів рукопашного бою, вміння долати смугу перешкод, теоретичні та методичні знання», – відзначив заступник начальника відділу-начальник служби фізичної підготовки відділу фізичної підготовки департаменту професійної підготовки ГУ НГУ полковник Ігор Орленко.

За результатами випускних іспитів військовослужбовці, що виконали вимоги на норми військово-спортивного комплексу, нагородженні спортивними нагрудними знаками «Воїн-спортсмен».

«Я займаюся спортом ще з дитинства і досяг рівня КМС по боксу. Пішовши на службу в лави Національної гвардії України, можна сказати, втілив одну із своїх дитячих мрій. Адже завдяки тому, що я проходжу службу на посаді інструктора з фізичної підготовки і спорту,  я не лише став захисником своєї держави, а також зміг втілити своє хобі. У Навчальному центрі я здобув знання та досвід, які необхідні у моїй професійній діяльності», – інструктор військової частини 3041 НГУ сержант Богдан Євтушенко.

 

Група інформації і комунікації НЦ НГУ