НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардійці Міжнародного центру НГУ, ще напередодні професійного свята привітали медиків Бориспільщини з Днем медичного працівника України.

Виїзна концертна бригада, завдяки можливостям мультимедійного похідного автоклубу, створила яскраву святкову атмосферу та подарувала радісні емоції медичним працівникам Старинської медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини та КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування».

«Ми щиро дякуємо лікарям та медичним працівникам за вашу щоденну працю. Адже ви стоїте на захисті здоров’я наших громадян і щодня у зоні ризику. Ви рятуєте від пандемії та інших недуг і даруєте людям надію та можливість повноцінного життя. За це вам низький уклін і велика вдячність», – сказав під час концерту у селі Старе заступник начальника Міжнародного центру по роботі з особовим складом полковник Максим Барилко.

Під час святкового заходу у місті Бориспіль гвардійці, крім запропонованої концертної програми, розповіли всім присутнім про здобутки та досягнення Національної гвардії України з часу створення та її участь у зміцнені обороноздатності країни, а також роздали бажаючим рекламні листівки. Очільникам медичних закладів були вручені подяки від командування Міжнародного центру з привітаннями до професійного свята.

«Нам дуже сподобався концерт від військовослужбовців та ваша увага до медичних працівників. Від усього колективу прийміть вдячність та наші оплески», – сказав у завершенні концерту директор КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Олександр Щур.     

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ