НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У військовій частині 3051 Національної гвардії України продовжується звільнення в запас військовослужбовців частини, що відслужили встановлений термін. Один з гвардійців вирішив зробити цей день по справжньому пам’ятним та яскравим.

Ростислав Ігнатьєв вирішив зробити пропозицію руки та серця своїй коханій дівчині Іванці. Півтора роки служби у Національній гвардії для пари стали справжніми випробуванням, та, водночас, змогли тільки зміцнити їхні стосунки.

«Цей день для мене надзвичайно емоційний та хвилюючий. Однак моє рішення – зважене та свідоме. Вирішив зробити для своєї коханої справжній сюрприз. Таким чином зробив їй подвійний подарунок», – ділиться емоціями Ростислав Ігнатьєв.

Іванка, до речі, приїхала зустрічати свого коханого гвардійця до Сум зі Львова. І саме тут, у місті, яке на півтора роки для Ростислава перетворилося на домівку, він приголомшив її своєю пропозицією.

«Чи щаслива я? Навіть не уявляєте наскільки. Скажу відверто – сюрприз вдався на всі сто відсотків. Й досі під враженнями. Півтора року я чекала хлопця з війська, і от сьогодні отримала вже майбутнього чоловіка», – розповідає Іванка.

Звісно на пропозицію руки та серця дівчина відповіла згодою. Відтак до рідного Львова пара повертається вже в новому для себе статусі наречених. Тож щирі слова вітання від командування та усього особового складу нашої частини майбутній сім’ї. Вітаємо та віримо, що ваша родина буде міцною, ваше щастя буде безмежним, ваше життя буде наповнене яскравими подіями.

Група інформації та комунікації військової частини 3051 НГУ