НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Масштабні навчальні збори з територіальної оборони за участі резервістів, правоохоронних органів та військовослужбовців тривають на Сумщині. Вони розпочалися ще 12-го травня і наразі добігають кінця. Протягом навчань їх учасники проводили заняття з бойової підготовки, відпрацьовували навички потрібні при охороні державного кордону та важливих об’єктів інфраструктури.

Гвардійці військової частини 3051 Національної гвардії України на цих командно-штабних навчаннях відпрацьовували на практиці забезпечення надійного та безпечного функціонування органів державної влади, зокрема Сумської обласної державної адміністрації, обласної та міської рад.

«Сьогодні гвардійці нашої частини на практиці продемонстрували, що таке надійне функціонування органів державної влади, адже це одна із ключових функцій Національної гвардії України. І хоча це були лише навчання, наші військовослужбовці продемонстрували, як потрібно діяти в подібних ситуаціях, при цьому виконуючи своє завдання чітко та в рамках чинного законодавства», – говорить командир військової частини підполковник Євген Казанцев.

У рамках навчань на виїзді із Сум було обладнано блокпост, на якому гвардійці разом з резервістами несли службу в посиленому режимі, оглядали транспортні засоби, із залученням кінолога та службового собаки. Їх метою було затримання правопорушників, вилучення нелегальної зброї та боєприпасів, а також інших заборонених предметів.

Відзначимо, що за перебігом навчань спостерігали командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський та міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

 

Група інформації та комунікації військової частини 3051 НГУ