НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У військовій частині 3051 Національної гвардії України розпочалося планове щеплення від коронавірусної інфекції COVID-19.

Процесу вакцинування передувала добровільна згода усіх охочих гвардійців та службовців частини. Щеплення було проведено у місцевій поліклініці МВС вакциною «CoviShield».

«Це мій свідомий вибір – прагну, передусім, захистити себе та своїх близьких від цієї складної та небезпечної вірусної інфекції. Звісно, рішення вакцинуватися прийняв не одразу, спочатку проконсультувався з лікарями та знайомими, які вже зробили це раніше», – розповідає лейтенант Олександр Дубовик.

Перед вакцинуванням у гвардійців – обов’язковий огляд та спілкування з лікарями, вимірювання температури та артеріального тиску. У разі відсутності протипоказань – безпосереднє щеплення.

«Окрім турботи про власне здоров’я та здоров’я своїх рідних, вакцинування для мене це ще й чудова нагода показати особистим прикладом гвардійцям нашої частини, що варто убезпечити себе від цієї інфекції», – говорить заступник командира частини капітан Віталій Завалюк.

Після вакцинації для гвардійців частини – обов’язкові 30 хвилин під наглядом лікарів. За відсутності скарг наступний етап вакцинування – через 12 тижні. За словами лікарів, саме через цей період повторне щеплення та дія вакцини є найефективнішою.

 

Група інформації та комунікації військової частини 3051 НГУ