НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У військовій частині 3051 Національної гвардії України стартував ІІ етап вакцинації від коронавірусної інфекції COVID-19.

Гвардійці частини, що майже місяць тому отримали першу дозу вакцини, сьогодні пройшли повторне щеплення. Традиційно самій процедурі передував обов’язковий огляд у лікаря, далі – безпосереднє введення вакцини.

«Після першої дози вакцини почувався абсолютно добре. Жодних побічних ефектів чи погіршення стану здоров’я протягом цього місяця не відчував. Власне, і сьогодні почуваю себе добре і готовий отримати другу дозу вакцини», – розповідає старший лейтенант Артем Хілько.

Перше щеплення гвардійці частини отримали препаратом CoronaVac виробництва компанії Sinovac Biotech Ltd. Відповідно для них друга доза щеплення була проведена саме цим препаратом.

«Військовослужбовці частини відповідально та свідомо поставилися як до процесу вакцинації, так і обов’язкової ревакцинації. Ті завдання за призначенням, які ми виконуємо – це щоденний контакт з людьми. Відтак ми проводимо увесь комплекс заходів, аби убезпечити як себе та свої родини, так і наших громадян від поширення коронавірусної інфекції», – говорить командир військової частини підполковник Євген Казанцев.

Після ревакцинації усі гвардійці частини провели обов’язкові пів години під наглядом лікарів. Далі процес повторного щеплення військовослужбовців частини продовжуватиметься згідно з графіком, складеного з урахуванням отримання першої дози вакцини.

Група інформації та комунікації військової частини 3051 НГУ