НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

12 листопада військову частину 3051 Національної гвардії України в рамках робочого візиту відвідали представники Консультативної місії ЄС. Мета візиту ознайомча, однак передусім експертів цікавило виконання частиною завдань з охорони громадського порядку.

«Нині ми досліджуємо механізми взаємодії підрозділів МВС між собою та із різноманітними громадськими організаціями саме під час охорони громадського порядку. Цьому аспекту ми приділяємо значної уваги, особливо тут, на сході України. І Національна гвардія – один із ключових елементів громадської безпеки. Відтак сьогодні ми у вашій частині ще й для того, аби сказати, що ми готуємо низку тренінгів та семінарів і залюбки запрошуємо на них і ваші підрозділи. Адже там ми будемо навчати європейського досвіду та методикам дій в тих чи інших ситуаціях, пов’язаних з охороною громадського порядку», – резюмував заступник керівника операційного департаменту КМЄС Єссе Сеппала.

Своєю чергою гвардійці продемонстрували європейським колегам свої технічні можливості у сфері громадської безпеки: екіпірування особового складу за різними варіантами несення служби, дії особового складу кінологічного взводу під час затримання порушників та виявлення зброї та вибухівки. 

«Наша військова частина – єдина частина Національної гвардії на території Сумської області, яка займається охороною громадського порядку. У нас існує чітка взаємодія між усіма силовими відомствами та службами регіону, зокрема Нацполіцією. Крім того, особливу увагу ми приділяємо навченості та професіоналізму особового складу наших патрульних підрозділів. Відтак ваша пропозиція до співпраці та спільних навчань досить доречна і ми охоче її приймаємо», – підкреслив командир частини підполковник Євген Казанцев.

Довідково. Консультативна місія Європейського Союзу діє на теренах України з 2014 року. Її мета полягає у допомозі налагодження діалогу між цивільними громадськими організаціями та правоохоронними структурами, з метою реформування останніх. Сьогодні її представники запропонували тренінгову допомогу нацгвардійцям. Вони, у свою чергу, готові розвиватися у цьому напрямку.

Група інформації та комунікації військової частини 3051 НГУ