НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У військовій частині 3051 Національної гвардії України триває черговий весняний призов I-2021. Напередодні до родини гвардійців сумського батальйону приєдналася юнаки, що прибули для подальшого проходження служби з Харківської області.

Традиційно для новобранців – вітальні слова від командира військової частини підполковника Євгена Казанцева. У своєму виступі командир частини побажав юнакам швидкої акліматизації та оперативного вливання у військовий колектив, адже попереду на них чекають цікаві та насичені гвардійські будні.

«Моє життя змінилося буквально за один день.  Йти до війська було моїм виваженим рішенням, коли постав вибір де служити, обрав саме Національну гвардію. Перші враження про частину абсолютно позитивні. Попереду – навчання усім тонкощам військової справи, до яких я, сподіваюсь, готовий», – говорить Ярослав Остапенко.

Це вже друге поповнення частини призову I-2021. Наступна партія юнаків із Сумської області та міста Сум, завершить весняну призовну кампанію для військової частини.

Група інформації та комунікації військової частини 3051 НГУ