НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардійці взяли участь у відкритті міжнародної інтерактивної виставки «Data CTRL Centre» в межах «Місяця цифрової грамотності».

Виставка відбулася на базі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки у межах реалізації проекту Міністерства цифрової трансформації «Дія. Цифрова освіта».

Інтерактивна виставка – чудова нагода для гвардійців частини ознайомитися з різноманіттям її експонатів. Однак тільки переглядом бійці не обмежилися – гвардійці виконували різноманітні завдання на планшетах, проходили квести та різноманітні тестові завдання.

«Цікаво було побувати на такій виставці. Поговорили з хлопцями і з’ясували, що лише деякі з нас були на подібних виставках.  Найголовніше, що нам дали змогу не просто переглянути наявні експонати, а ще й попрацювати на них. І виконання нами певних запропонованих завдань викликало спортивний інтерес та прагнення виконати його якомога швидше», – розповідає солдат Володимир Войтенко.

Також солдатам презентували низку інформативних відео, зокрема «Користувацькі угоди як казочки на ніч», «Як Facebook звітує», «Мапа країн VPN».

Група інформації та комунікації військової частини 3051 НГУ