НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні у військовій частині 3051 Національної гвардії України відбулося урочисте вручення технічних засобів, які мають значно підвищити показники виконання гвардійцями частини безпосередніх завдань із охорони громадського порядку, конвоювання, екстрадиції, охорони підсудних та охорони органів державної влади.

Нове обладнання для потреб частини – це нагрудні індивідуальні відеореєстратори, металодетектори, службові планшети, мобільні телефони та інші технічні засоби.

Закупили сучасну техніку для частини за рахунок коштів міського бюджету. На нове устаткування депутати Сумської міської ради виділили 170 тисяч гривень.

«Я вважаю, що Національна гвардія – один із ключових правоохоронних органів нашого міста. Коли бійці частини виконують завдання з охорони громадського порядку – містяни дійсно можуть бути спокійними. І ми докладаємо усіх зусиль, аби якісно поліпшувати технічне оснащення гвардійців. Сьогоднішня подія із врученням технічних засобів – тому промовистий приклад», – говорить міський голова Сум Олександр Лисенко.

Нині все отримане обладнання, зокрема бодікамери та службові планшети, які будуть використовуватися гвардійцями частини під час служби з охорони громадського порядку в Сумах та Сумському районі, налаштоване, протестоване та цілком готове до використання за призначенням.

«Вже сьогодні гвардійці частини заступають на службу з охорони громадського порядку з новою технікою. Уся ця техніка – серйозне підсилення для наших підрозділів, це, так би мовити, рух в ногу з часом. Звісно ми вдячні міській владі Сум за таку суттєву підтримку та допомогу. Адже ми всі розуміємо – йдеться, передусім, про безпеку наших громадян на вулицях міста», підкреслив командир військової частини 3051 Національної гвардії України підполковник Євген Казанцев.

Група інформації та комунікації військової частини 3051 НГУ