НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардійці військової частини 3051 Національної гвардії України поповнили свій бібліотечний фонд черговою партією сучасних книг. Все це завдяки старанням Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки.

У рамках підписаного влітку нинішнього року Меморандуму про співпрацю між Східним оперативно-територіальним об’єднанням Національної гвардії України та обласними бібліотеками та акції «Бібліотека українського воїна» найбільша бібліотека Сумщини подарувала військовій частині понад 35 примірників книг.

«Ці книги ми збирали з особливим натхненням. Адже робили це для вас, шановні гвардійці, для наших захисників. Приємно, що після підписаного влітку Меморандуму про співпрацю наші зустрічі за різних нагод стали частими. Сьогоднішні книги – це своєрідний подарунок для вас у переддень Новорічних та Різдвяних свят», розповідає завідувачка відділу наукової інформації та бібліографії бібліотеки Наталія Малус.

Серед отриманих військовою частиною книг видання сучасної української художньої літератури, а ще історична, краєзнавча література та твори українських письменників і поетів.

«Бібліотека нашої військової частини постійно поповнюється. Передусім – завдяки представникам видавництв та бібліотек. І ми безмежно вдячні їм за таку підтримку. Дійсно – Меморандум відкрив нам багато можливостей. Зокрема, гвардійці строкової служби частині – постійні гості на різноманітних тематичних заходах та акціях Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки», – підкреслив заступник командира військової частини по роботі з особовим складом майор Олександр Дегтярьов. 

Нагадаємо, на початку грудня чотири видавництва Харкова – «Віват», «Золоті сторінки», «Ранок» та «Фоліо», в рамках Меморандуму про співпрацю, вчергове передали до нашої часини півсотні книг сучасних світових та українських авторів.

Група інформації та комунікації військової частини 3051 НГУ