НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардійці військової частини 3051 Національної гвардії України поповнили свій бібліотечний фонд на 30 книг сучасних авторів. Вони отримали їх завдяки харківським видавництвам «Vivat», «Золоті сторінки», «Ранок» та «Фоліо». Ця чергова допомога відбулася в рамках нині чинного, підписаного у квітні цього року, Меморандуму про співпраці і взаємодію між гвардійцями та видавництвами.

«Тепер у нашій бібліотеці є вдосталь різноманітної літератури,  вона постійно поповнюється, при чому останнім часом – цікавими книгами сучасних вітчизняних авторів. Мені як військовому особливо цікаво читати про події  від 2013 року і до сьогодення», – говорить гвардієць частини Віталій Брігіда.

«Безперечено, Меморандум про співпрацю –  дуже важливий та необхідний проект. Ми дуже вдячні видавництвам за постійну допомогу, завдяки їм наш бібліотечний арсенал щомісяця зростає. Завдяки цьому гвардійці частини мають можливість читати сучасні українські книги, культурно та духовно розвиватися», – підкреслює заступник командира частини по роботі з особовим складом майор Олександр Дегтярьов.

Нагадаємо: початку вересня нинішнього року військові частини Східного оперативно-територіального об’єднання, Національної академії НГУ, а також військові частини 3022 та 2276 отримали другу партію книг від харківських видавництв. Вищезгадані видавництва «Vivat», «Золоті сторінки», «Ранок» та «Фоліо» передали 350 книжок українських та іноземних авторів.

Загалом, завдяки Меморандуму про співпрацю, підписаного між підрозділами  Східного оперативно-територіального об’єднання та харківськими видавництвами у квітні нинішнього року, книжковий фонд бібліотеки нашої частини поповнився на 60 книг сучасних українських авторів.

Група інформації та комунікації військової частини 3051 НГУ