НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У 5 Слобожанській бригаді триває звільнення у запас строковиків, що відслужили встановлений термін. Хлопці-строковики розповіли,  як ефективно та з користю використали службу у Національній гвардії для свого майбутнього.

Запорука успішного виконання завдань у будь-якій сфері – це наявність кваліфікованих кадрів. Однією з суміжних спеціальностей для цивільної та військової сфери є водії. Ще на етапі відбору призовників у військкоматі на хлопців, що мають посвідчення водія звертають особливу увагу, адже водії-механіки – універсальні солдати, що потрібні усім підрозділам.

Старшому солдату Олександру Кологривому, що сьогодні звільняється у запас 27 років. Він проходив службу у патрульному взводі на автомобілі  і був водієм важкої техніки, адже має відповідну категорію для керування.

«До строкової служби я працював водієм у Державній службі охорони. У Нацгвардії я займався майже тим, чим і у себе на роботі. Завдяки тому, що кожного дня розвивався я залишився конкурентоспроможним фахівцем на ринку праці і ці 1,5 роки зараховуються у мій трудовий стаж роботи. Я радію, що провів цей час з користю для себе та виконав військовий обов’язок», – розповів Олександр.

Старший солдат Дмитро Фомін проходив службу в тому ж підрозділі що і Олександр. Окрім того, що хлопець також працював водієм у цивільному житті, він має освіту автомеханіка.

«Впродовж 18 місяців я отримував нові навички, адже керував патрульним автомобілем та їздив на службу з охорони громадського порядку по районах Харкова. А це велике місто з напруженим трафіком. Також поряд були досвідченні сержанти та старшини, що добре розбираються в устрої та ремонті автомобілів. Вони багато чого мене навчили. Після звільнення знову повернуся на роботу», – зазначив Дмитро.

Звільнення строковиків продовжиться до кінця травня.

Діана Краснікова