НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Напередодні великодніх свят з лав військової частини 3058 Національної гвардії України звільняються перші військовослужбовці, у яких строк служби підійшов до завершення. Гвардійці їдуть додому у місто Одеса. Зовсім скоро рідні та знайомі обіймуть й привітають своїх синів, братів, онуків та друзів.

Своїми враженнями від служби, міркуваннями, щирими висновками поділилися військовослужбовці-строковики.

«Навіть трохи не віриться, що зовсім скоро ми будемо вдома. 18 місяців служби – на початку це здавалося так довго! Коли отримав повістку – було трохи несподівано, але лише після закінчення терміну служби, розумієш всі переваги, які вона надає для подальшого життя. Я планую пов’язати його з морем. Служба зміцнює характер. Виховує витримку. Робить тебе більш врівноваженим і спокійним. Для тривалого знаходження на судні дуже важливо вміти зберігати рівновагу та спокій», – вважає солдат Аркадій Малечко.

Позитивний вплив на певні риси характеру також відмітив і солдат Ілля Пастух:

«У військовому колективі людина, як ніколи проявляє комунікабельність. Особисто мені такий досвід спілкування стане у нагоді. Я також планую піти працювати на судна закордонного прямування. Склад команди досить великий, у всіх різні уподобання, різні смаки та захоплення. Тому, як і в армії, потрібно буде з усіма знаходить спільну мову. Комунікабельність – це лише одна з переваг, яка розвивається під час проходження строкової служби».

«Для мене строкова служба була необхідною, адже одразу після завершення служби планую працювати в патрульній поліції рідного міста Одеса. Мені довелося служити у патрульній роті. Вивчення законодавства, постійне спілкування з місцевим населенням, вдосконалення своєї фізичної форми – все це корисно для моєї подальшої кар’єри», – розповів старший солдат Ярослав Чернецький.

Гвардійці розповіли, що домовилися зустрітися зі своїми бойовими товаришами  наприкінці літа, щоб згадати всі добрі миттєвості своєї строкової служби.

Ольга Соколюк-Вавілкіна