НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

Дві бельгійські вівчарки (малінуа), Ладіс та Ледо, поповнили ряди службових собак 2 Галицької бригади Нацгвардії України. Їх львівським нацгвардійцям подарувала одна з охоронних фірм міста, аби ті мали змогу виконувати своє призначення.

Песикам по півтора року, вони вже виконують базові команди, але до військової служби їх ще доведеться привчати. Як зазначає начальник кінологічної служби бригади, капітан Андрій Остасюк, собаки доглянуті та досить чемні, і вони повністю готові до навчань.

 

«Собаки молоді, активні, дуже енергійні та розумні, – говорить капітан Андрій Остасюк. – Ми їх будемо готувати за призначенням розшукові (патрульні) і вони будуть залучатись до виконання завдань з охорони громадського порядку. Поїдуть вони на службу до міста Ужгорода. Там за ними закріплять кінологів, які будуть не лише їх навчати, а й безпосередньо виконувати покладені на них завдання».

Малінуа – порода, яка відома у всьому світі своїм гострим розумом, кмітливістю та тим, що не може жити без роботи. Вона з радістю виконує команди власників та любить виконувати різноманітні завдання. Ці завжди щасливі песики взагалі не можуть уявити свого життя без тісного спілкування з людьми. Саме тому собак цієї породи активно використовують військові, правоохоронці та  прикордонні війська не лише у Європі та США, а й у всьому світі. Вони прекрасно справляються з виявленням вибухівки, боєприпасів та наркотиків.

 

Аліна Новікова