НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Національній гвардії України триває активна вакцинація особового складу від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Цей процес триває як у містах, де розташовані військові частини Національної гвардії України, так і у районі проведення операції Об’єднаних сил.

 

Щеплення від COVID-19 особового складу НГУ розпочалося у березні 2021 року.

 

На сьогодні 92,5% особового складу Національної гвардії України вже отримали одну дозу вакцини. Дві дози отримали 87,5% персоналу, і цей процес триває надалі. Серйозних випадків ускладнень чи погіршення стану здоров’я після проведення щеплень немає.

 

Щеплення здійснюється мобільними бригадами закладів охорони здоров’я МВС та МОЗ України. Імунізація проводиться у виїзному режимі в спеціально організованих тимчасових пунктах за місцем дислокації підрозділів НГУ.

 

Від початку розповсюдження недуги та перших обмежувальних заходів з протидії епідемії військовослужбовці Національної гвардії України активно застосовують всі засоби захисту персоналу, які використовуються для боротьби з COVID-19, а це: засоби індивідуального захисту, дезінфекцію приміщень, температурний скринінг, контроль за персоналом, який був у контакті з хворими на COVID-19.

 

Також продовжується тестування особового складу НГУ на COVID-19, в лабораторіях, які знаходяться на території військових частин. За час створення лабораторій, а це вже близько року, було протестовано 32 515 військовослужбовців.

 

Враховуючи значний обсяг службово-бойових завдань, зокрема, які передбачають контакт із великою кількістю громадян, питання збереження здоров’я особового складу НГУ, а також вироблення колективного імунітету вкрай важливе.

 

Вакцинація допомагає уникати летальних наслідків хвороби, і гвардійці, яких під час несення служби може уразити COVID-19, переносять хворобу у легкій формі та швидко повертаються у стрій.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ ВІД COVID-19?
КОМУ ДІЙСНО НЕ МОЖНА ВАКЦИНУВАТИСЯ?
НЕ ВЕДИСЯ НА ФЕЙКИ! ЧИТАЙ ДОСТОВІРНІ ФАКТИ
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОРОНАВІРУС