НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час несення самостійної служби з охорони громадського порядку у Солом’янському районі Києва  гвардійці військової частини 3030 Північного ОТО звернули увагу на громадянку, поведінка якої надавала підстави для перевірки її правоохоронцями. Під час поверхневого огляду у жінки було виявлено 10 ампул невідомої речовини, зі слів затриманої сильнодіючій лікарській засіб «Димедрол». Зазначимо, що у громадянки був відсутній лікарський рецепт, який дозволяв би використовувати засіб за призначенням.

 

У той же день, на станції метро Дружби народів, самостійним нарядом 25-ї бригади з охорони громадського порядку було помічено та зупинено чоловіка, який поводився підозріло та помітно нервував. При поверхневому огляді військовослужбовці виявили  у громадянина порошкоподібну речовину білого кольору, зі слів затриманого «метадон».

 

Попередня кваліфікація подій – ст. 309 кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) можуть каратися позбавленням волі до 3 років.

 

Вчора, 18 серпня, під час самостійного патрулювання Печерського району Києва військовослужбовцями 25-ї бригади охорони громадського порядку була зупинена громадянка, що підозріло себе поводила. Після перевірки документів за пошуковою програмою, було встановлено, що жінка перебуває у розшуку з липня 2021 року Солом’янським управлінням поліції за ст. 185 – Таємне викрадення чужого майна. Особі, що вчинила даний злочин загрожує позбавлення волі до 3 років.

 

Усіх правопорушників було передано слідчо-оперативним групам Національної поліції України для подальшого з’ясування обставин.

 

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ