НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

За вихідні дні військовослужбовці 25-ї бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда Національної Гвардії України спільно зі співробітниками поліції виявили та затримали двох громадян за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень.

Під час патрулювання території парку Перемоги в Дніпровському району міста Києва гвардійці помітили чоловіка, поведінка якого здалася їм  підозрілою. У результаті перевірки документів та проведення поверхневого огляду у громадянина виявили паперовий згорток з речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну.

Того ж дня на території Центрального залізничного вокзалу міста Києва патруль Нацгвардії спільно з поліцією затримав громадянина, у якого при поверхневому огляді було виявлено 13 пакетиків з речовиною, схожою на наркотичну.

Всі затримані були передані слідчо-оперативним групам Національної поліції України для подальшого з’ясування обставин скоєння правопорушень, вилучені речовини були направлені на експертизу.

Також протягом вихідних днів військовослужбовці бригади разом зі співробітниками поліції склали 37 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень громадянами.

Група інформації та комунікації військової частини 3030